Na te zawody zjadą się miłośnicy strzelectwa z całej Polski

Fot. archiwum KS Snajper Mrągowo

Zawody 3 GUN, organizowane przez Klub Strzelecki Snajper z Mrągowa cieszą się sporą popularnością. W najbliższą niedzielę 29 września odbędzie się kolejna już edycja zawodów w tej formule, na którą licznie przyjeżdżają zawodnicy z całej Polski.


Na strzelnicy w podmrągowskim Marcinkowie od godz. 10. będzie ostre strzelanie. Podczas zawodów zostaną rozstrzygnięte konkurencje na sześciu torach – dynamicznym wielobroniowym, torze dynamicznym strzelbowym i torach statycznych. – Wykorzystamy znów cztery osie, na których odstrzelimy aż cztery konkurencje (w tym konkurencja 3 GUN). Wiemy z poprzednich edycji, że zawodnikom przypadł do gustu taki tor, wielu z nich dopytywało kiedy będzie powtórka, dlatego i tym razem zmierzymy się na wymagającym torze wielobroniowym.

Nie zabraknie konkurencji dla doświadczonych strzelców, ale organizatorzy zadbali także o początkujących miłośnikach strzelectwa. – Jesteśmy otwarci na osoby, które dopiero chcą rozpocząć swoją strzelecką przygodę, dlatego będzie też tor dla początkujących oraz osobna kategoria JUNIOR dla dzieci do 12 lat – deklarują.

Zawody w Marcinkowie są wpisane do kalendarza WMZSS i pozwolą na odstrzelenie sześciu osobostartów. Zapisy na miejscu tylko do godziny 12.

emes

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA: redakcja@nowiny24.net.