Najpierw wspólne nagrania, potem koncerty z Hunterem i Łydką Grubasa

Fot. archiwum SP Records

Gościnny udział Michała Jelonka na koncercie Transgresji w ramach Pol’And’Rock Festival w 2019 – Pokojowa Wioska Kryszny – zaowocował dalszą współpracą muzyków! Jelonek został w sposób niezwykle podstępny uprowadzony i … nie chciał, ale nagrał wyjątkowy utwór.„Kompleksy” to osobista wypowiedź Pawła Gładysza (wokalisty i autora tekstów) o relacjach społecznych w kontekście walki o władzę, dominację i przywództwo w środowisku pełnym frustratów, którzy, wyładowując się na innych, próbują leczyć swoje kompleksy, jednocześnie „poprawiając” swoje samopoczucie. – Inspiracją do tego tekstu były moje obserwacje środowiska polityki, związków wyznaniowych, relacji w pracy i niejednokrotnie w rodzinie. Niestety bywamy wszyscy po jednej i drugiej stronie barykady – opowiada artysta.

Mocna muzyka, o wyrazistym metalowym sznycie, z obecnymi wpływami także elektroniki i rocka to dynamiczna mieszanka gwarantująca nową jakość na polskiej scenie muzycznej. Gościnny udział rockowo-metalowego skrzypka Michała Jelonka gwarantuje klasyczną i mrożącą krew w żyłach ucztę rockową. Singiel ukaże się także w ekskluzywnym, limitowanym wydaniu CD. Singiel dostępny jest w sklepie SP Records, wydawcy Transgresji.

„Kompleksy” wybrzmią na koncertach – tej jesieni Transgresja zagości m. in. w Tychach (28.09), Krakowie (5.10) i Radomiu (27.09). Muzycy mają również w planach wspólną trasę koncertową z Hunterem i Łydką Grubasa.

źródło: SP Records

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA: redakcja@nowiny24.net.