Sępopol. Seminarium szkoleniowe karateków

Fot. Arkadiusz Pakuła

W minioną sobotę podczas Sępopolskich Spotkań z Karate odbyło się seminarium szkoleniowe, w którym uczestniczyło ponad stu zawodników i zawodniczek z Lidzbarka Warmińskiego, Korsz, Reszla, Bisztynka, Bartoszyc, Grajewa i Sępopola.


Seminarium składało się z trzech części. Kata oraz technik, które poprowadził sensei Jarosław Kwaśniewski, samoobrony oraz technik interwencyjnych i przygotowania zawodników do zachowań w sytuacjach zagrożenia, gdzie gospodarzem był sensei Rafał Czerniewski oraz kumite, które poprowadził wielokrotny medalista mistrzostw Polski, Europy, uczestnik mistrzostw Swiata sensei Łukasz Lemieszko.
Wśród gości zaproszonych nie zabrakło dyrektora Szkoły Podstawowej w Korszach Pani Agnieszki Bańki, Krzysztofa Łuszczyka radnego Powiatu oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej Sępopola Krzysztofa Siudka, który dokonał uroczystego otwarcia. Organizatorem seminarium był BKKK, filia Sępopol oraz Urząd Miejski w Sępopolu.
Szkolenie odbyło się pod patronatem Burmistrza Sępopola Ireny Wołosiuk, a medialnie patronowali: Goniec Bartoszycki i TV Bart-Sat. Dziękujemy wszystkim za udział i pomoc w przygotowaniu szkolenia.
Źródło: karate.bartoszyce.info.pl
MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA: redakcja@nowiny24.net