Kętrzynianka nie dała szans w „Szansie na Sukces”. Do Opola już niedaleko!

fot. archiwum TVP

Powrót hitowego programu Telewizji Polskiej stał się faktem już jakiś czas temu. I choć niektórzy narzekają, że program nie jest tym co był bez Wojciecha Manna – nadal cieszy się dużą oglądalnością.


W miniony weekend wyemitowano 6. odcinek nowej serii „Szansy na Sukces. Opole 2020” – rozbrzmiały w nim największe przeboje Edyty Geppert. Nagrodą dla zwycięzcy ma być udział w „Debiutach” na festiwalu w Opolu w przyszłym roku. Ale najpierw wszystkich laureatów czeka jeszcze finał programu.

Udział w finale zapewniła sobie pochodząca z Kętrzyna Dominika Siwek, która zwyciężyła brawurowym wykonaniem chyba największego przeboju pani Edyty – „Jaka róża taki cierń.”

– „Dziękuję wszystkim za miłe słowa, setki wiadomości, telefonów! Bardzo mi miło naprawdę” – napisała Dominika na swoim profilu w mediach społecznościowych. – „Zależało mi na tym, by nie pokazywać swoich wszystkich możliwości(?)wokalnych, typu: najwyżej zaśpiewać, latać pomiędzy dźwiękami lub zmienić utwór tak, że byłby wykrzyczany, a ozdobinkow byłoby tak dużo, że aż niesmacznie. Myślę, że nie na tym rzecz polega i to nie taki repertuar, a ważniejsze są inne rzeczy.”

22 grudnia Dominika wystąpi w finale, ale – jak przyznaje – na nic nie liczy. Chce po prostu wyjść i zaśpiewać najlepiej jak potrafi. – „Jestem przeszczęśliwa, że wystąpiłam w programie z tak zdolnymi ludźmi, naprawdę. Każdy był niesamowity.”

Młoda wokalistka nie szczędzi też słów uznania artystce, której utwór przyszło jej zaśpiewać. – „Pani Edyta Geppert jest przewspaniałą artystką, moją inspiracją i jestem ogromnie szczęśliwa, że mogłam wystąpić przed tak ważną osobą oraz zaśpiewać wspólnie, co było już czymś tak stresującym, że na próbach śmiałam się ze łzami w oczach i nie wiedziałam, co się dzieje. Dziękuję każdemu jeszcze raz za ciepłe słowa i dam z siebie wszystko w finale!”

A my już trzymamy kciuki!

emes

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA: redakcja@nowiny24.net