Sławek Uniatowski i jego metamorfozy w CKiT

Ten skład nagrywał płytę METAMORPHOSIS. Od lewej: Paweł Puszczało, Rafał Stępień, Sławek Uniatowski i Tomasz Torres. Fot. archiwum artysty

Centrum Kultury i Turystyki oraz Natalii Studio zapraszają na muzyczną podróż, w którą widzów zabierze Sławek Uniatowski. Koncert odbędzie się w mrągowskim CKiT 28 marca. Początek o godz. 19.


Ten występ będzie okazją do wysłuchania autorskich utworów artysty oraz jego największych idoli: Zbyszka Wodeckiego, Andrzeja Zauchy i Franka Sinatry. Nie zabraknie również takich utworów jak „Honolulu” czy „5 rano”. Wyjątkowe aranżacje oraz ciepły barytonowy głos sprawią, że ten wieczór na długo pozostanie w pamięci słuchacza.

Sławek Uniatowski – wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Urodził się 11 maja 1984 roku w Toruniu, już jako pięciolatek rozpoczął przygodą z instrumentami klawiszowymi. Jako nastolatek zaczął komponować i pisać teksty piosenek, współtworzył toruński zespół Kije, w którym komponował oraz grał na syntezatorach. Pod koniec 2008 roku założył zespół Uniatowski Project. Jako jedyny wokalista z Polski miał przyjemność wystąpić na jednej scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego Davida Fostera, współpracującego z Whitney Houston, Celine Dion czy Michaelem Buble. Ma na swoim koncie również współpracę z takimi gwiazdami jak Zbigniew Wodecki, Jan Kanty Pawluśkiewicz i Kuba Badach. Koncertował w kraju i za granicą z big bandami, wykonując repertuar Franka Sinatry, Tony’ego Bennetta, Nat „King” Cole’a, Cheta Bakera czy Ellie Fitzgerald.

Bilety w cenie 120 zł do zakupu w Recepcji CKiT w Mrągowie od godz. 14.00 codziennie, ul. Warszawska 26, tel. 89 743 34 66;lub Mrągowskim Centrum Informacji Turystycznej (pon.-pt. 8:00-16:00) oraz poprzez systemy: ekobilet.pl i kupbilecik.

źródło: CKiT

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA: redakcja@nowiny24.net