Olecko zdobyte! Dwie drużyny z Kętrzyna na najwyższym podium

fot. archiwum biuletyn.ketrzyn.pl

W weekend 10-12.01 w Olecku odbył się III Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców. Zawody rozgrywane były z okazji obchodów 460-lecia Olecka. Świetnie radzili sobie młodzi szczypiorniści MOSiR Kętrzyn, którzy w swoich kategoriach okazali się bezkonkurencyjni.


Siedem drużyn wystartowało w kategorii Młodzik rocznik 2005, w tym dwie drużyny kadry wojewódzkiej dwie drużyny z Piaseczna oraz ekipy z Olecka, Kętrzyna i Giżycka. Zawodnicy MKS MOSiR okazali się poza konkurencją, zwyciężając we wszystkich meczach.

Podobnym wyczynem mogą się pochwalić ich koledzy – młodzicy z rocznika 2007. Drużyna MKS MOSiR I zostawiła w tyle rywali z Olecka, Piaseczna, Radzymina i… Kętrzyna (druga drużyna MOSiR-u). W turnieju udział zaznaczyli też chłopcy z rocznika 2009, którzy pokonując team z Piaseczna zajęli ostatecznie 6. miejsce w swojej kategorii.

Zawodnicy MOSiR-u brylowali indywidualnie. Królem strzelców rocznika 2005 został Kornel Kiełczykowski, a najlepszym bramkarzem jego kolega Piotr Czepułkowski. Najlepszym zawodnikiem drużyny okrzyknięty został Oliwier Zalewski. W roczniku 2007 bramkarzem turnieju został Hubert Kajat, zaś najlepszym zawodnikiem drużyny okazał się Maciej Deryło. Tytuł zawodnika drużyny z rocznika 2009 przypadł Bartoszowi Ratokli.

źródło: Biuletyn Kętrzyn

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA: redakcja@nowiny24.net