Mrągowo. Od czwartku zmienia się organizacja ruchu na ulicy Wojska Polskiego

Dotychczasowy wjazd i wyjazd ulicą Wojska Polskiego (przy budynku 5A) stanie się drogą jednokierunkową, pełniącą rolę wjazdu do szkoły. Wyjazd z terenu placówki będzie możliwy tylko i wyłącznie drogą przy Biedronce. Fot. Paweł Krasowski

Od czwartku 23 stycznia zmienia się organizacja ruchu przy Szkole Podstawowej nr 1, na terenie byłej jednostki wojskowej w Mrągowie. Dotychczasowy wjazd i wyjazd ulicą Wojska Polskiego (przy budynku 5A) stanie się drogą jednokierunkową, pełniącą rolę wjazdu do szkoły.


Na wniosek Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika, w celu poprawy bezpieczeństwa uczniów w drodze do szkoły, a także w celu uporządkowania ruchu w obrębie przedmiotowego terenu zostaną wprowadzone zmiany polegające na wprowadzeniu nowego oznakowania – czytamy w komunikacie Urzędu Miejskiego w Mrągowie.

Do tej pory wjazd i wyjazd odbywał się dwoma zjazdami z ul. Wojska Polskiego. Pierwszy znajduje się przy budynku 5A, drugi położony jest przy Biedronce. Wprowadzone zmiany dotyczą pierwszego zjazdu. Od czwartku wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy, obowiązujący od strony ulicy Wojska Polskiego. Wyjazd możliwy będzie tylko przy sklepie, gdzie organizacja pozostaje bez zmian.

źródło: UM Mrągowo

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA: redakcja@nowiny24.net