Tenisiści Country Team Mrągowo mogą już otwierać szampana?

Fot. archiwum klubu

Tenisiści stołowi z drużyny Country Team Mrągowo mają za sobą I rundę rozgrywek w III lidze Drużynowych Mistrzostw Olsztyna. Mrągowianie zmagania zakończyli na 2. miejscu w tabeli. Jak twierdzi kapitan drużyny Jacek Baczewski – awans do II ligi to już tylko formalność.


Drużyna powstała jesienią 2019 roku – o czym pisaliśmy w artykule Country Team Mrągowo wkracza do gry!. Chwilę po utworzeniu zgłosiła swój udział w rozgrywkach III ligi Drużynowych Mistrzostw Olsztyna, gdzie już na samym początku okazała się… faworytem.

W całej pierwszej rundzie rozegraliśmy 10 spotkań. 9 zakończyło się dla nas zwycięstwem – mówi Jacek Baczewski, kapitan mrągowskiej drużyny. Country Team zmagania kończy na drugim miejscu w tabeli, plasując się tuż za zespołem Emirr-Dywity. Przed mrągowskim zespołem II runda rozgrywek. Po niej dwa najlepsze zespoły awansują do II ligi. – Myślę, że w naszym przypadku awans to tylko formalność. Dobrze znamy układ sił i nikt nie powinien nam zagrozić – dodaje Baczewski.

W pierwszej „trójce” najskuteczniejszych zawodników III ligi zaleźli się aż dwaj reprezentanci klubu, w którym gra także burmistrz Mrągowa. Na drugim miejscu uplasował się Krzysztof Pawłowski, tuż za nim jest Zbigniew Ratuszniak.

źródło: UM Mrągowo

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA: redakcja@nowiny24.net