Siatkarze AZS mogli liczyć na wsparcie mieszkańców gminy Reszel

Fot. archiwum gminy Reszel

Gmina Reszel bierze udział w Programie Partnerstwa Lokalnego. Projekt powstał z myślą o budowie trwałej, partnerskiej współpracy pomiędzy miastami, gminami województwa warmińsko-mazurskiego a AZS UWM S.A. w Olsztynie. Wcześniej partnerami klubu były też gmina Korsze oraz Miast Kętrzyn.Celem projektu jest dążenie do realizacji pozytywnego i efektywnego promowania wizerunku gminy przez klub w czasie występów męskiej drużyny Indykpol AZS Olsztyn w siatkarskiej Plus Lidze. Istotnym aspektem jest też propagowanie zdrowego trybu życia, promowanie piłki siatkowej w województwie warmińsko-mazurskim a także wspieranie partnerskiej relacji gminy z klubem.

Przed rozpoczęciem meczu radny Dariusz Jabłoński odebrał koszulkę z numerem 1. Fot. archiwum gminy Reszel

31 stycznia przedstawiciele gminy Reszel wzięli udział w meczu Indykpol AZS Olsztyn – Trefl Gdańsk. W czasie meczu spiker informował o udziale mieszkańców gminy w projekcie, a na parkiecie i nad wejściami na trybuny umieszczone zostały banery i naklejki z herbem gminy i logiem Cittaslow.

Przedstawiciel burmistrza Reszla Marka Janiszewskiego, radny Dariusz Jabłoński przed rozpoczęciem meczu odebrał koszulkę z numerem 1. Po zakończeniu spotkania radny Jabłoński wraz z komisarzem zawodów wręczył statuetkę MVP dla najlepszego zawodnika. Po meczu reszelanie zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie z zawodnikami AZSu.

źródło: UG Reszel

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA: redakcja@nowiny24.net