Ruszyły przygotowania do Mrągowskiej Gali Sportu. Czas na zgłoszenia!

Fot. archiwum UM Mrągowo

Rozpoczęły się przygotowania do tegorocznej Mrągowskiej Gali Sportu, podczas której zostaną wyróżnieni najlepsi sportowcy, trenerzy, sponsorzy i drużyny 2019 roku. Nagrody zostaną wręczone również w kategoriach: Impreza sportowa i Przyjaciel Mrągowskiego Sportu. Do 2 marca 2020 roku kluby i stowarzyszenia sportowe z terenu miasta mają czas na zgłaszanie swoich kandydatur. Wyniki poznamy na uroczystej gali, która odbędzie się 27 marca 2020 roku w sali widowiskowej Centrum Kultury i Turystyki.Mrągowska Gala Sportu to wydarzenie, które podsumowuje i promuje osiągnięcia sportowe oraz popularyzuje sport i aktywność sportową wśród mieszkańców Miasta Mrągowo. W tym roku będziemy obchodzić 10. edycję wydarzenia.

Podobnie jak w poprzednich edycjach kandydatury do tytułów mogą zgłaszać szkoły, stowarzyszenia i kluby sportowe z terenu miasta Mrągowo, nieformalne grupy sportowe, w których trenują mrągowianie – mówi Stanisław Bułajewski, burmistrz Mrągowa. – Nowością jest kategoria „Przyjaciela Mrągowskiego Sportu”, która zastąpiła ubiegłoroczne kategorie „Wolontariusz”, „Działacz” i „Ambasador”. Wyboru zwycięzców w poszczególnych kategoriach dokona Rada Sportu przy Burmistrzu Miasta Mrągowo. Swoje nagrody przyznają również lokalne media.

Zgłoszenia kandydatów do tytułów: Sportowiec Roku 2019, Trener Roku 2019, Sponsor Roku 2019, Drużyna Roku 2019, Impreza Sportowa Roku 2019 i Przyjaciela Mrągowskiego Sportu 2019 będą przyjmowane w formie ankiet (dostępne są poniżej). Kandydatów w wyżej wymienionych kategoriach należy zgłaszać drogą e-mailową na adres: p.zborowska-weychman@mragowo.um.gov.pl do 2 marca 2020 roku.


Formularze zgłoszeniowe:

Regulamin X MRĄGOWSKIEJ GALI SPORTU
Załącznik 1 – Formularz zgłoszeniowy – Sportowiec Roku
Załącznik 2 – Formularz zgłoszeniowy – Trener Roku
Załącznik 3 – Formularz zgłoszeniowy -_Sponsor roku
Załącznik 4 – Formularz zgłoszeniowy – Drużyna Roku
Załącznik 5 – Formularz zgłoszeniowy – Impreza Sportowa Roku
Załącznik 6 – Formularz zgłoszeniowy – Przyjaciel mrągowskiego sportu

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA: redakcja@nowiny24.net