Kętrzyńscy tancerze podbili Radom! Kolejny sukces podopiecznych Piotra Frąckiewicza [GALERIA]

Tancerze z naszego regionu przyzwyczaili nas do swoich sukcesów. W Radomiu podczas XV Ogólnopolskiego Turnieju Breakingu „Radomskie Dwójki” podium opanowały Młode Wilki z Kętrzyńskiego Centrum Kultury.

Tancerze z całej polski rywalizowali o miano najlepszego z najlepszych, jednak „wataha wilków” prowadzona przez Piotra „Wilczka” Frąckiewicza nie odpuściła w najtrudniejszych momentach rywalizacji i wywalczyła podium.

W kategorii tanecznej 2vs2 do 11 lat drugie miejsce zdobyli Andrzej „Wiertło” Koziatek i Wiktor „Miki” Witeska, trzecie miejsce – Antoni „Anti” Szwangruber i Dominik „Kaczor” Burszta, a czwarte – Iga „Niunia” Górska i Emil „E-mail” Górski. W kategorii tanecznej 2vs2 do 15 lat zwyciężył Kacper „Myśliwy” Myśliwiec, a na czwartym miejscu zawody kończyli Wiktoria „Wika” Sławecka i Tomasz „Borowik” Borowski.

Turniej okazał się dobrym sprawdzianem ostatnich intensywnych treningów, jak i również bodźcem do dalszego rozwoju – mówi Piotr Frąckiewicz. – Wracamy na salę treningowa i ćwiczymy z jeszcze większym zapałem. Bardzo dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w organizację wyjazdu, dzięki Waszemu wsparciu mogliśmy zabrać liczną ekipę na turniej – Paweł Sławecki i Przemysław Koziatek – DZIĘKUJEMY!