Kobiety zawsze chcą wyglądać pięknie

— Kobiety zawsze i wszędzie chcą wyglądać pięknie. Mieszkamy w małym mieście, ale na przestrzeni ostatnich lat zmieniła się świadomość kobiet — twierdzi Małgorzata Nicińska z Fabryki Urody. fot. archiwum FU

Która z Pań nie chciałaby wyglądać… jeszcze piękniej niż wygląda? Nie widać podniesionych rąk, bo oczywistym jest, że kobiety po prostu chcą wyglądać pięknie i tego my, mężczyźni, nie zmienimy. A zabiegane panie mogą iść do salonu urody, gdzie oddadzą się w ręce specjalistki, na przykład w Fabryce Urody. Z Małgorzatą Nicińską, właścicielką tego gabinetu kosmetycznego mieszczącego się w Kętrzynie rozmawiał Marek Szymański.Fabryka Urody… Każda kobieta, która się u pani pojawi musi liczyć na coś „firmowego” w kontekście piękna. Co jest specjalnością pani zakładu?
— Oczywiście, każdą panią traktujemy indywidualnie. Staramy się zawsze by czuła się u nas komfortowo i przyjemnie. Hmm, specjalność? Stawiamy na zdrowy wygląd skóry twarzy, ciała, dłoni i stóp. W ofercie mamy szereg zabiegów pielęgnacyjnych. Pracujemy na peelingach medycznych, które zostały stworzone na każdy problem skóry. Odmładzamy, ujędrniamy, oczyszczamy naskórek, poprawiamy stan skóry trądzikowej i naczyniowej, walczymy z przebarwieniami. Proponujemy również zabiegi z mezoterapii bezigłowej i mikroigłowej

Może to pytanie z cyklu tych „nie na miejscu”, ale co mogą w Fabryce Urody znaleźć… mężczyźni?
— Dlaczego nie na miejscu? Mężczyźni w dzisiejszych czasach coraz częściej odwiedzają gabinety kosmetyczne. Dla panów proponujemy zabiegi pielęgnacyjne twarzy, od oczyszczania po ujędrnianie. Mamy w ofercie również masaże relaksacyjne. Panowie mogą również skorzystać z usług manicure i pedicure klasycznego.

Prowincjonalność naszego regionu chyba nie przeszkadza pani klientkom? Kobiety wszędzie chcą wyglądać pięknie, prawda?
— Kobiety zawsze i wszędzie chcą wyglądać pięknie. Mieszkamy w małym mieście, ale na przestrzeni ostatnich lat zmieniła się świadomość kobiet a tym samym klientek. Coraz więcej pań dba o siebie, robi zabiegi, przychodzi regularnie do kosmetyczki. Panie chcę wyglądać młodziej, niezależnie od tego czy mieszkają w dużym mieście, czy w naszym Kętrzynie.

Duże mają wymagania?
— Dziś klienci w każdej branży mają duże wymagania. Podobnie jest i u nas. Do wszystkiego potrzebna jest systematyczność. To jak z dietą czy ze sportem. Tydzień czy jeden trening nie wystarczy, by być od razu szczupłą czy wysportowaną. Zabiegi również wymagają regularności, często potrzebna jest ich seria, by poprawić jakość skóry. Jedna wizyta klientki raz na pół roku na pewno nie przyniesie oczekiwanych efektów. Nie powinnyśmy zapominać o tym, że bardzo ważna – jak nie najważniejsza – jest odpowiednia pielęgnacja domowa, w celu podtrzymania efektów zabiegów wykonywanych w salonie.

Szkolenia… Bez nich chyba dziś w żadnym zawodzie trudno o sukcesy…?
— Szkolenia bardzo lubimy i często w nich uczestniczymy. Pogłębiamy naszą wiedzę w zakresie nowinek pojawiających się na rynku kosmetycznym. Trzymamy rękę na pulsie i cały czas wprowadzamy nowe zabiegi oferowane przez firmy, z którymi współpracujemy.

Jakie trendy będą obowiązywały w nadchodzącym sezonie wiosennym? To jest… przewidywalne?
— Trudno powiedzieć, na pewno na paznokciach znowu pojawią się pastele, kolory wrzosu czy brzoskwini. Wiosna to przede wszystkim czas odnowy skóry, przygotowanie i zabezpieczenie jej przed słońcem. Na wiosnę odkrywamy więcej ciała, w związku z tym proponujemy zabiegi je ujędrniające, które co roku są modne w tym okresie. Serdecznie zapraszamy do Fabryki Urody.

Dziękuję ślicznie.

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA: redakcja@nowiny24.net