Dzień Sołtysa w Gminie Sępopol

Pamiątkowe zdjęcie uczestników sołeckiego spotkania w Sępopolu (Fot. Tomasz Miroński)

W Dniu Sołtysa (11 marca) w Urzędzie Miejskim w Sępopolu odbyła się uroczystość z okazji święta gospodarza i opiekuna wsi. Burmistrz Sępopola Irena Wołosiuk, wraz z współpracownikami zaprosiła sołtysów z terenu gminy na kameralne spotkanie.


Burmistrz pogratulowała wszystkim sołtysom ogromnego zaangażowania w działania na rzecz rozwoju Gminy Sępopol. Podziękowała również za odpowiedzialne podejście do budżetu gminy oraz rzetelnie wykonywaną pracę i poświęcenie prywatnego czasu na rzecz budowania wspólnoty lokalnej. Złożyła też życzenia zdrowia, satysfakcji z wykonywania codziennych obowiązków, życzliwych relacji z mieszkańcami oraz wszelkiej pomyślności.

Sympatyczne przedszkolaki z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sępopolu przygotowały film, w którym opowiadały jak wyobrażają sobie pracę sołtysa. Wzbudziło to wiele radości wśród zaproszonych gości.

Po oficjalnych przemowach i gratulacjach uczestnicy uroczystości przy kawie i słodkościach rozmawiali o sprawach istotnych dla życia mieszkańców wsi.

Tomasz Miroński

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA: redakcja@nowiny24.net