Święto muzyki country na razie bez zmian, część imprez przełożona

Organizatorzy Pikniku Country wierzą, że odbędzie się on w zaplanowanym terminie. Fot. archiwum Mrągowo Miasto Ludzi Aktywnych/mragowo.pl

W okresie światowej epidemii organizatorzy imprez musieli sporą część zaplanowanych wydarzeń odwołać lub przełożyć. W tym czasie w Mrągowie nie odbędzie się np. już raz przełożony Festiwal Grand OFF, wiadomo natomiast, że nie jest zagrożony termin Pikniku Country. Przynajmniej w chwili obecnej.Organizatorzy Tanecznego Pikniku Country zwrócili się do swoich sympatyków: Kochani, odpowiemy teraz na najważniejsze z pytań, które odnajdujemy w korespondencji od Was – czy Piknik w tym roku się odbędzie? Żyjemy w sytuacji do końca nieprzewidywalnej. Stan epidemii paraliżuje nasze życie. Ale tak jest dzisiaj, na 4. miesiące przed terminem tegorocznego festiwalu. Są wiarygodne prognozy, które mówią, że ta sytuacja potrwać może jeszcze najwyżej do czerwca. Tak więc powinniśmy zakładać, że piknik odbędzie się już bez przeszkód. Takie jest nasze podejście, tak również podchodzą do tych prognoz artyści występujący na Pikniku. Wielu z Was podziela nasz pogląd i kupuje bilety, karnety, pakiety na to wydarzenie. I tym wszystkim bardzo dziękujemy. Dlatego nadal odsłaniać będziemy kolejne punkty naszego programu, zamieszczać zaproszenia od artystów, podawać informacje o aktualnych etapach przygotowań do imprezy.

A co się stanie gdyby jednak życie wskazało inny scenariusz? Wtedy postaramy się zmienić termin imprezy, zaś tym którzy zakupili bilety, a ewentualny nowy termin nie będzie odpowiadał, e-Bilet zgodnie z regulaminem, zwróci pieniądze. Kochani – tegoroczny festiwal, po uciążliwych tygodniach kwarantanny domowej może stać się najradośniejszym świętem muzyki country, okazją do odreagowania stresów i naładowania akumulatorów na kolejne miesiące niełatwego w obecnej sytuacji życia każdego z nas. Oby tak się właśnie stało!

Jak to mówią – co się odwlecze, to nie uciecze. Fundacja Ten Czas zmieniła termin koncertu Krzesimira Dębskiego i Adama Palmy na 10 września (godz. 19:00). W porozumieniu z artystami, Centrum Kultury i Turystyki oraz Miastem Mrągowo zapraszają po wakacjach, już w spokojniejszym czasie.

Przeniesiony został program satyryczny Krzysztofa Daukszewicza. Jak czytamy w oświadczeniu organizatora: „w związku sytuacją epidemiologiczną w kraju, informujemy, iż zaplanowany na 18 kwietnia (sobota) koncert z programem satyrycznym Krzysztofa Daukszewicza w Centrum Kultury i Turystyki zostaje przeniesiony na dzień 3 października (sobota), godz. 18.00. Zakupione bilety zachowują swoją ważność. Osoby, które zdecydują się na zwrot biletów, mogą tego dokonać w punktach ich zakupu. Wszelkie informacje, na temat przełożonego wydarzenia, można uzyskać w Centrum Kultury i Turystyki pod nr tel. 89 743 34 50 lub u organizatora pod nr tel. 660 860 777. Z wyrazami szacunku: Organizator, Agencja Artystyczna EMB

Na jesień zostaje też przełożony zaplanowany na kwiecień (to już drugi termin) Festiwal Grand OFF. Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie planuje pokazać projekcje po ustaleniu dogodnego terminu.

źródło: UMM

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA: redakcja@nowiny24.net