Pożegnanie w Straży Granicznej. Na emeryturę odszedł ppłk Stankiewicz

Fot. W-MOSG/archiwum

W czwartek (26.03) w komendzie Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej z mundurem pożegnał się odchodzący na emeryturę ppłk SG Sławomir Stankiewicz, naczelnik Wydziału Koordynacji Działań W-MOSG.


Komendant oddziału płk SG Robert Inglot podziękował odchodzącemu na emeryturę oficerowi za długoletnią służbę, merytorykę i wkład wniesiony w rozwój formacji. Za wzorową postawę w realizacji obowiązków służbowych. Świeżo upieczonemu emerytowi życzył, by wspominał on służbę w Warmińsko-Mazurskim Oddziale Straży Granicznej z uśmiechem i aby nowy rozdział życia, który właśnie rozpoczął był pełen dobrych chwil.

Ppłk SG Sławomir Stankiewicz podczas wideokonferencji podziękował kierownictwu, kadrze kierowniczej, funkcjonariuszom i pracownikom Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej za lata owocnej współpracy.


Fot. W-MOSG/archiwum

Ppłk SG Sławomir Stankiewicz służbę w Straży Granicznej rozpoczął w 1995 r. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał na wielu stanowiskach wykonawczych i kierowniczych. W grudniu 2015 roku został mianowany na stanowisko Naczelnika Wydziału Koordynacji Działań. Za wzorową służbę był wielokrotnie nagradzany i wyróżniany, m.in. Brązowym Medalem za Zasługi dla Straży Granicznej, Odznaką Straży Granicznej, Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę.

źródło: W-MOSG

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA: redakcja@nowiny24.net