Stylistki dziękują bohaterkom z bartoszyckiego szpitala

Bohaterki naszych czasów czyli panie pracujące w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Bartoszycach, otrzymają od grupy stylistek z powiatu bartoszyckiego bony na darmowe zabiegi. Wszystko w ramach podziękowań za prace i poświęcenie w dobie epidemii koronawirusa.


Grupa stylistek „Ratujmy Polskie Piękno” chce podziękować służbie zdrowia za pracę i poświęcenie w dobie epidemii koronawirusa. Przyłączyły się do niej gabinety urody z powiatu bartoszyckiego. Przekażą bony na darmowe zabiegi, paniom pracującym w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Bartoszycach. 

 — Bony będzie można wykorzystać w momencie, kiedy nasze salony kosmetyczne wrócą do normalnego trybu pracy.  Nie mogłyśmy postąpić inaczej  mówi Katarzyna Janowczyk, właścicielka studia urody „Chaber” z Bartoszyc. 

Do akcji #PięknodlaBohaterek może przyłączyć się każdy, kto chce podziękować służbie zdrowia za ofiarną pracę w czasie pandemii. Obecnie w jest w nią zaangażowane trzynaście podmiotów.

Zapraszamy wszystkie salony gabinety urody, do przyłączenia się do naszej akcji. Dobro wraca — apeluje Katarzyna Janowczyk.

miron

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA: redakcja@nowiny24.net