Niebiańskie dźwięki w mrągowskim centrum kultury? Wystąpi m.in. uczestniczka telewizyjnego show

Trwa stopniowe odmrażanie kultury. Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie zaprasza na pierwszy, plenerowy koncert z udziałem wyjątkowych gości.Żaneta Lubera jest półfinalistką programu The Voice Of Poland, a także uczestniczką programu Ameryka Express. Autorka piosenek, stypendystka Miasta Krakowa, laureatka World Independent Music Award. Współpracowała z wieloma artystami na szerokim polu gatunków muzycznych. Występowała m.in. z Patrycją Markowską, Piotrem Nalepą (z Piotrem gościnnie pojawiła się podczas ubiegłorocznego koncertu w mrągowskim klubie Ceglana), Mattem Kowalskym, Jarosławem Śmietaną, Wojciechem Karolakiem, Maciejem Balcarem i wieloma innymi.Występuje też z ojcem – Robertem Luberą w zespole Nie-Bo.

Nie-Bo to grupa Roberta, który od lat działa na rynku muzycznym realizując własną wizję artystyczną. Jest to próba odejścia od sztampowych produkcji muzycznych, chęć pokazania indywidualności muzyków i wykonawców współpracujących z zespołem w trakcie koncertów i nagrań. To wreszcie pragnienie nawiązania dzięki muzyce i tekstom bliskiej emocjonalnej relacji z publicznością.

Podczas koncertu usłyszymy piosenki autorskie Roberta ze wszystkich projektów (Sagittarius, The End, Nie-Bo) oraz piosenki Żanety z jej autorskiej płyty. Oczywiście nie zabraknie także piosenek z Voice of Poland i Tribute to Breakout.

Wystąpią:
Robert Lubera – gitara śpiew
Żaneta Lubera – śpiew
Wojtek Famielec – gitara basowa
Józef Rusinowski – perkusja

Koncert zespołu Nie-Bo odbędzie się 13 czerwca (sobota) w Amfiteatrze na Placu Unii Europejskiej. Początek godz. 17.00.

Organizatorzy przypominają o zachowaniu obostrzeń wynikających ze stanu epidemii m.in. nakazie zasłaniania ust i nosa przez widzów, dezynfekcji rąk oraz zachowaniu dystansu społecznego.


MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA: redakcja@nowiny24.net