Stand-uperzy dobrze się bawią! Będzie Wojtek Pięta i… zrzutka na alimenty

Stand-up w Mrągowie ma się dobrze, choć tylko trochę gorzej niż przed pandemią. W związku z zakończeniem działalności klubu Ceglana od teraz wydarzenia będą odbywać się w innych lokalizacjach. Najbliższy występ odbędzie się w Hotel Anek przy ulicy Roosevelta 25. Ilość miejsc ograniczona.Z nowym programem zatytułowanym „Zrzutka na alimenty” wystąpi przed mrągowską publiką Wojtek Pięta. Stresujące życie przyszłego męża przeplatane z historiami z niezapomnianych melanżów kawalera rozbawią was do łez. Wojtek nie pozostawia na sobie suchej nitki i bezkompromisowo opowiada o swoich przeżyciach.

W roli supportu Grzesiek Wójtowicz, za prowadzeni odpowiedzialny będzie Arkadiusz „Jaksa” Jakszewicz – rudobrody pseudofilozof o humorze pseudoabstrakcyjnym o wydźwięku pseudomądrym.

Bilety:
25 zł (przedsprzedaż)
35 zł (w dniu występu)
dostępne na standupbilety.pl oraz ww.kupbilecik.pl


UWAGA:
– program dla przeznaczony dla widzów dorosłych
– zakaz nagrywania w czasie występu
– osoby przeszkadzające zostaną wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot należności za bilety
– z racji utrzymania bezpieczeństwa epidemicznego Organizator zastrzega sobie prawo do udostępnienia Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych uczestników imprezy
– uczestnicy mają obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej (maseczki)
– uczestnik ma obowiązek złożenia oświadczenia przy wejściu na imprezę lub wcześniej drogą online, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.

Stand-Up Warmia odbędzie się 12 czerwca (piątek) w Hotelu Anek w Mrągowie. Początek godz. 18.00. Ilość miejsc ograniczona!

Więcej info o zasadach w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2
>>> TUTAJ <<<

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA: redakcja@nowiny24.net