Korsze. Mistrzowski trening siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn

Fot. archiwum gminy

W hali widowiskowo-sportowej w Korszach odbył się pokazowy trening siatkarzy Indykpol-u AZS Olsztyn, który poprowadził Daniel Castellani – od 2020 roku argentyński trener AZS-u, były trener reprezentacji Argentyny, Polski, Finlandii oraz m.in.: Skry Bełchatów, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Fenerbahçe Stambuł, Sir Safety Perugia.Pod okiem profesjonalistów szkolili się młodzi siatkarze z Korsz. Dla naszej młodzieży to nieoceniona szansa na doskonalenie umiejętności i rozwój pod okiem jednego z najlepszych trenerów na świecie.

Do Korsz przyjechał także Paweł Woicki – rozgrywający AZS-u, Mistrz Europy z 2009 roku, złoty, srebrny i brązowy medalista Mistrzostw Polski, były reprezentant Polski, obecnie asystent trenera reprezentacji Polski Vitala Heynena oraz Mateusz Poręba – środkowy AZS-u, Mistrz Polski Kadetów, brązowy medalista Mistrzostw Polski Juniorów. W spotkaniu uczestniczył również Tomasz Jankowski – prezes zarządu Spółki Piłka Siatkowa AZS-UWM S.A. w Olsztynie.

Trening pokazowy olsztyńskich siatkarzy jest jednym z elementów Projektu „Partnerstwa Regionalnego” który Gmina Korsze podpisała z Klubem Piłka Siatkowa AZS UWM SA w Olsztynie.

źródło: gmina Korsze

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA: redakcja@nowiny24.net