Kobieta za kierownicą. Przez Sorkwity pędziła zdecydowanie za szybko

Zdjęcie ilustracyjne. Fot. archiwum policji

Funkcjonariusze mrągowskiej drogówki nie nudzili się w ostatni weekend. W Sorkwitach zatrzymali pędzące auto, za kierownicą którego siedziała kobieta. W Mrągowie z kolei za kółko siadł nietrzeźwy 41-latek. W obu przypadkach kierujący stracili prawo jazdy.


W niedzielę po godz. 19:00 mrągowscy policjanci wydali sygnał do zatrzymania się do kontroli drogowej kierującej lexusem. Siedząca za kierownicą kobieta jechała z prędkością 116 km/h przy obowiązującym w tym miejscu ograniczeniu prędkości do 50 km/h. Kierująca straciła prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące. Za popełnione wykroczenie otrzymała mandat w wysokości 400 złotych.

W sobotę po godz. 22:00 mrągowscy funkcjonariusze patrolujący ulice miasta zwrócili uwagę na kierowcę osobowego nissana. Zatrzymali go do kontroli drogowej na ul. Młodkowskiego. Kontrola dokumentów przebiegła bez uwag, jednak badanie alkomatem wskazało nieprawidłowości. Wynik wskazał, że kierowca był nietrzeźwy. 41-latek wsiadł za kierownicę mimo, że miał w organizmie 2 promile alkoholu. W konsekwencji zatrzymano mu prawo jazdy, a auto odholowano na policyjny parking.

źródło: policja

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA: redakcja@nowiny24.net