Szykuje się nietypowy wieczór coverowy. W kętrzyńskim amfiteatrze dwa zespoły i… mnóstwo dobrej muzyki

Muzycy Rock&Roni już wypatrują kętrzyńskiej publiczności. Fot. Marek Szymański

Wieczór coverowy z muzyką na żywo zamieni kętrzyński amfiteatr w fabrykę dobrej energii, z super brzmieniem i wokalistą petardą. Gotowi na dobrego rocka? Na pewno nie zabraknie go 25 lipca w Kętrzynie, gdzie w amfiteatrze zaprezentują się zespoły Rock&Roni oraz Bridge Band.Zespół Rock&Roni gra autorski rock&roll w stylu lat siedemdziesiątych. Powstał w grudniu 2017 roku w Szczytnie. Grupa miała przyjemność uczestniczyć w nagrywaniu płyty „Klenczon Inspiracje” z takimi artystami jak Red Lips i Stashka. Członkowie Rock&Roni grali między innymi u boku Patrycji Markowskiej, a także zespołów Harlem i Kobranocka. Ich muzyka jest bardzo energetyczna, żywiołowa i nastrojona z ogromną radością z grania.

W składzie Rock&Roni „bryluje” gitarzysta Roland „Roni” Gloger, którego wspierają basista Marcin Sejda i grający na perkusji Marcin Łukaszewski. Ale chyba gwiazdą jest jednak wokalista Oscar Jensen – finalista programu Śpiewajmy razem. All Together Now i uczestnik Eurovision Song Contest 2018. Oscar ma cechy aktywnego zwierza scenicznego. Powodzenie zespołu tłumaczy słowami: „Trzeba to zobaczyć na żywo, tego nie da się opisać słowami”

Grupa Rock&Roni wystąpi w towarzystwie cover-bandu Bridge Band, w którego skład wchodzą aktualnie: wokalista Tomasz Kluz, klawiszowiec Rafał Górczyński oraz… trzej muzycy – R. Gloger, M. Łukaszewski i M. Sejda. W wykonaniu Bridge Band usłyszymy prawdopodobnie utwory z repertuaru zespołów Kombi, Dżem, Perfect, Manaam, Happysad i in.

Zapraszamy 25 lipca o godz.18.00 do kętrzyńskiego amfiteatru. Rezerwujcie czas – wstęp wolny!

org