32-latek zatrzymany podczas odkopywania amfetaminy. Grozi mu 10 lat

Fot. archiwum policji

Na trzy miesiące do aresztu trafił 32-letni mieszkaniec Kętrzyna podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany w lesie, podczas wykopywania narkotyków z ziemi. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.


Kryminalni z Kętrzyna w osobliwy sposób uczcili tegoroczne Święto Policji. W miniony piątek około godz. 14.00 podczas wykonywanych czynności operacyjno–rozpoznawczych w kompleksie leśnym na terenie gminy Kętrzyn zatrzymali 32-letniego mężczyznę. Mieszkaniec miasta wykopał z ziemi zwiniętą reklamówkę, w wewnątrz której były narkotyki.

Zabezpieczoną substancje zważono i poddano badaniu testerem narkotykowym. W reklamówce było pół kilograma amfetaminy. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. W poniedziałek zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące. Za to przestępstwo ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań. Jak mówią, to tylko kwestia czasu.

źródło: policja

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA: redakcja@nowiny24.net