Mrągowianin bezkonkurencyjny w Pucku. Kolejny dobry start wychowanków Bazy

Michał Lis (Baza Mrągowo) na najwyższym stopniu podium. Fot. ZOS Baza Mrągowo

Kolejne sukcesy odnoszą zawodnicy Bazy Mrągowo. Tym razem w Pucku podczas regat o Puchar Puckiego Klubu Żeglarskiego „Na Fali”. Bezkonkurencyjny Michał Lis!

Pierwotnie miała to być eliminacja do OOM – Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Na starcie stanęła czołówka polskiego windsurfingu w klasie Techno 293 OD. W zawodach bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Zespołu Oświatowo-Sportowego „Baza” Mrągowo.

W kategorii chłopców bezkonkurencyjny okazał się Michał Lis, który zwyciężył z dużą przewagą nad drugim zawodnikiem. Na 10. miejscu uplasował się Wiktor Kocenko. Z kolei wśród dziewcząt czwarta była Nadia Kulik, a piąta Oliwia Chomka. Tymczasem za tydzień na podopiecznych trenera Tomasza Stefańskiego czekają Mistrzostwa Polski.

źródło: ZOS Baza