Nocna szarża motocyklem zakończona w szpitalu. 17-latek wjechał w… budynek mieszkalny

Fot. OSP Reszel

Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego wypadku, do którego doszło w gminie Reszel. 17-latek z dwójką kolegów motocyklem uderzył w budynek mieszkalny.


W niedzielę kilka minut po godzinie 22:00 oficer dyżurny kętrzyńskich policjantów został powiadomiony o wypadku drogowym, do którego doszło w miejscowości Kocibórz w gminie Reszel.

Z przekazanych informacji wynikało, że motor miał uderzyć w budynek i są osoby poszkodowane, w tym jedna osoba nieprzytomna — relacjonuje asp. Ewelina Piaścik, rzecznik kętrzyńskiej policji. — Na miejscu policjanci ustalili, że kierujący motocyklem marki DNIEPR z koszem 17-latek nie mając uprawnień do kierowania pojazdem nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych i uderzył w jeden z budynków mieszkalnych.

W wyniku uderzenia 17-latek doznał obrażeń głowy i ręki. Z obrażeniami ciała został przewieziony do Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Pasażer motocykla, 26-leni mieszkaniec gminy Reszel z obrażeniami głowy i nogi został przewieziony do Szpitala Powiatowego w Kętrzynie. Natomiast mężczyzna, który podróżował w „koszu” nie odniósł żadnych obrażeń. Cała trójka nie miała kasków.

źródło: policja

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA: redakcja@nowiny24.net