Złote Gody w Korszach. Wytrwali ze sobą pięćdziesiąt lat

Fot. archiwum UG Korsze

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Korszach trzy pary świętowały jubileusz 50-lecia małżeństwa. Z tej okazji burmistrz Korsz Ryszard Ostrowski wręczył im medale za długoletnie pożycie małżeńskie od prezydenta RP Andrzeja Dudy.


Ich jubileusz jest dowodem na to, że można wspólnie i szczęśliwie razem przeżyć  pięćdziesiąt lat. Złote Gody to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla jubilatów, ale również dla ich rodzin oraz przyjaciół. To 50 lat nieprzerwanego, harmonijnego pożycia małżeńskiego. Prawdziwe zgodne i dobre małżeństwo to takie, które przetrwa wszystkie życiowe zawieruchy, by po latach zyskać wzajemne zrozumienie, tolerancję i szacunek. Swoje złote gody świętowali w tym roku państwo Wanda i Reinhard Czelińscy, Maria i Stanisław Puchta oraz Celina i Stanisław Ślęzak.

Drodzy jubilaci minęło 50 lat od chwili, gdy związaliście się węzłem małżeńskim — mówił podczas uroczystości burmistrz Korsz Ryszard Ostrowski. — To wyjątkowy jubileusz. Jeszcze raz życzę wam długich lat życia w dobrym zdrowiu oraz serdecznej opieki osób najbliższych.

źródło: UG Korsze

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA: redakcja@nowiny24.net