Dr Watt powraca! Premiera kolejnego dobrego klipu kętrzyńskich rockmanów

Dr Watt w Wilczym Szańcu. Fot. kadr z teledysku do utworu "Oni"

Nie odpuszcza zespół Dr Watt! Mimo nieciekawej sytuacji w rodzimej kulturze spowodowanej pandemią, kętrzyńscy rockmani nagrali kolejny utwór pt. „Oni”. W środę odbyła się także premiera klipu.


Już w okresie lockdownu (kwiecień) muzycy zarejestrowali utwór „Towarzysz COVID”, dedykowany wiadomo czemu (komu). Teraz wracają z nowym utworem pt. „Oni”, który również nawiązuje do sytuacji w jakiej się znaleźliśmy. W sierpniu pod okiem Sławka Szuszczewicza z Kętrzyńskiego Centrum Kultury zarejestrowali ścieżkę dźwiękową, a kolejnym krokiem były zdjęcia do teledysku. Sceny do niego nagrywano na ulicach Kętrzyna, a także na terenie Wilczego Szańca.

W nagraniu nowego utworu uczestniczyli: Paweł Bielecki w roli wokalisty, gitarzysta Paweł Korol, basista Roman „Chudy” Szymanowski (ex-Synkopa, cała trójka tworzy też Projekt Legendy) oraz perkusista Paweł Stuczyński, swego czasu występujący razem Bieleckim w warszawskim zespole Hetman.

Za kamerą stanął były gitarzysta zespołu – Artur Frankowski, z którym panowie współpracowali już na planie coveru ABBY „The Winner Takes It All”.

msz