Orneta. Ukrywał się przed policją. Wpadł, gdy pijany leżał na chodniku

Zdjęcie ilustracyjne. Fot. policja/archiwum
Orneccy policjanci zatrzymali 23-leniego poszukiwanego. Mundurowi pojechali na potrącenia pieszego a odnaleźli poszukiwanego. Jak szybko ustalono, nie doszło do żadnego wypadku. 23-letni mężczyzna był tak pijany, że przewrócił się sam. Najbliższe 7 miesięcy spędzi w areszcie, gdzie wykona orzeczoną karę.
Policjanci zostali powiadomieni, że prawdopodobnie doszło do potrącenia pieszego na ul. Kopernika w Lubominie. Na miejsce natychmiast skierowano policjantów, którzy ustalili, okoliczności zdarzenia.
Poszkodowany pieszy był tak pijany, że sam się przewrócił  na chodniku i nie miał siły wstać. Z uwagi na to że leżał przy drodze, zgłaszający myślał, że został potrącony.
Za to w trakcie czynności ustalono, iż „nasz” pokrzywdzony jest osobą poszukiwaną do odbycia 7-cy kary pozbawienia wolności za popełnione przestępstwa niestosowania się do wyroku sądu oraz naruszenia miru domowego.
Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania. Nie zgłosił się do zakładu karnego celem odbycia kary pozbawienia wolności.
Policjanci zaopiekowali się nim, najpierw trafił do policyjnej celi, gdy wytrzeźwiał trafił do aresztu, gdzie spędzi orzeczoną karę pozbawienia wolności.

 

Źródło: KWP Lidzbark Warmiński

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA: redakcja@nowiny24.net