Kętrzyn. Ukradł wódkę i pobił ekspedientkę. Grozi mu 10 lat więzienia

Zdjęcie ilustracyjne. Fot. policja/archiwum

Kętrzyńscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież rozbójniczą. Do zdarzenia doszło w sklepie na terenie Kętrzyna. Sprawca uderzył ekspedientkę, która zareagowała i chciała powstrzymać złodzieja. Za tego typu przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj (18.03.2021) kwadrans przed godz. 19:00 oficer dyżurny kętrzyńskich policjantów otrzymał zgłoszenie o kradzieży rozbójniczej, do której doszło w jednym ze sklepów na terenie Kętrzyna. We wskazane miejsce pojechali policjanci, którzy ustalili, że 24-letni mieszkaniec gminy Kętrzyn ukradł 13 butelek wysokoprocentowego trunku, maszynki oraz piankę do golenia o łącznej wartości ponad 400 złotych.

Mężczyzna nie płacąc za towar chciał opuścić sklep. Na tę sytuację zareagowała ekspedientka, która chciała go powstrzymać. Wtedy sprawca zaczął ją szarpać i uderzył w twarz. Policjanci na miejsce interwencji zatrzymali 24-latka. Sprawca został przewieziony do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszy zarzut kradzieży rozbójniczej.

Za kradzież rozbójniczą grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności

Źródło: KPP Kętrzyn

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA: redakcja@nowiny24.net