Gmina Górowo Iławeckie. Syn straszył ojca pozbawieniem życia

Zdjęcie ilustracyjne. Fot. materiały policji

Sąd Rejonowy w Bartoszycach aresztował 35-latka z gminy Górowo Iławeckie na 3 miesiące. Mężczyzna jest podejrzany o przestępstwo znęcania się nad ojcem. Został zatrzymany, po interwencji policji, którą wywołał swoim agresywnym zachowaniem wobec ojca.


35-latek będąc pijanym awanturował się, krzyczał i groził ojcu, że pozbawi go życia. Ojciec mężczyzny w obawie przed synem zamknął się w pokoju. Wywołało to eskalacje agresji syna, który uruchomił piłę mechaniczną żądając otwarcia drzwi. Senior uciekł z domu przez okno i zadzwonił po policjantów. Funkcjonariusze zatrzymali agresora i umieścili go w policyjnej celi.

Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 35 – latkowi zarzutu znęcania się nad ojcem w okresie ostatnich 3 miesięcy. Na wniosek policji i prokuratora sąd aresztował mężczyznę na 3 miesiące.

Apelujemy!

Jeśli jesteś ofiarą przemocy ze strony najbliższej Ci osoby nie czekaj z wezwaniem policji do ostatniej chwili. Jeśli sprawca przemocy grozi Ci pozbawieniem życia, lub swoje słowa zamienia w czyny nie broń się sam/sama wezwij policję.

Źródło: KPP Bartoszyce

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA: redakcja@nowiny24.net