Kino BNP Paribas w Bartoszycach. Mamy dla Was bilety do kina!

BNP Paribas Idę do kina – wyjątkowa filmowa przygoda w Twoim mieście. Kino BNP Paribas zagości w Bartoszycach w czasie ferii zimowych. Czytelnicy „Nowin Północnych” mogą otrzymać od naszej redakcji podwójne bilety do kina. Jak? Doczytajcie ten tekst do końca…Ponad 100 dni projekcyjnych i aż 500 seansów w 50 miejscowościach, w których na co dzień nie ma sali kinowej – już 14 stycznia rusza w filmową trasę największe, profesjonalne kino objazdowe w Polsce. Bank BNP Paribas ponownie zaprasza miłośników dużego ekranu na filmową przygodę pod hasłem WE LOVE CINEMA.

Gorące tytuły, wyczekiwane premiery

W styczniowym repertuarze BNP Paribas Idę do kina nie zabraknie najważniejszych premier początku 2022 roku. Czwarta odsłona kultowej serii, którą pokochały miliony Polek i Polaków, „Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4” zaskoczy widzów nowymi konfliktami i radykalnymi przemianami oraz zaskakującym zakończeniem. Rodzinnie warto się wybrać do kina na przedpremierowy pokaz jednego z najbardziej oczekiwanych filmów animowanych 2022 roku – „Sing 2”. Czy miś koala Buster Moon wraz z ekipą spełnią swoje marzenie i wystąpią w teatrze Crystal? By tak się stało, muszą odnaleźć i przekonać do powrotu na scenę legendę rocka (w wersji anglojęzycznej głosu użycza sam Bono!). Na seansach mega hitu „Spider-Man: Bez drogi do domu”, który tylko w ciągu trzech dni obejrzało w polskich kinach prawie pół miliona osób, sympatyczny człowiek-pająk musi się zmierzyć z konsekwencjami ujawnienia swojej tożsamości, w czym pomoże mu doktor Strange oraz… O tym musicie przekonać się sami!

Sprawdź repertuar na www.idedokina.pl/repertuar

Idź do kina w swoim mieście

Lubsko, Jasień, Wschowa, Jawor, Żagań, Kościan, Wolsztyn, Żnin, Lidzbark, Wąbrzeźno, Gniew, Bartoszyce, Biskupiec, Brodnica, Nidzica i Przasnysz – to miejscowości, w których do kina będzie można pójść w styczniu. W dniu projekcji, od przedpołudnia do wieczora, odbędzie się pięć seansów – tak, aby każdy mógł wybrać porę dogodną dla siebie. Bilety, w cenie 18 zł normalny i 16 zł ulgowy, można w łatwy sposób kupić w dniu projekcji w kasie kina lub w przedsprzedaży przez stronę internetową – klikając w przycisk „Kup bilet” przy wybranym tytule wystarczy wpisać swój numer telefonu, na który przyjdzie SMS z cyfrowym biletem.

Sprawdź trasę na www.idedokina.pl/trasa_kina

BNP Paribas Idę do kina to unikatowy w skali Polski projekt kina objazdowego, dający możliwość oglądania filmów na dużym ekranie mieszkańcom miejscowości, w których na co dzień nie ma kina. Atrakcyjny repertuar, z premierami i pokazami przedpremierowymi, a także profesjonalny sprzęt projekcyjny, zapewniający najwyższą jakość obrazu i dźwięku, to gwarancja emocjonujących wrażeń dla najbardziej wymagających kinomaniaków. W trosce o widzów podczas wszystkich seansów obowiązują zasady i udogodnienia, mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa. Szczegóły na www.idedokina.pl/bezpieczenstwo

Bilet VIP dla Klientów Banku BNP Paribas

Dla prawdziwych fanów kina Bank BNP Paribas przygotował niespodziankę. Wystarczy odwiedzić lokalny oddział Banku BNP Paribas, aby dowiedzieć się jak otrzymać Voucher VIP, który można wymienić na bezpłatny bilet do kina na wybrany film. Więcej informacji na www.idedokina.pl/vouchery

Organizator: Outdoor Cinema

Partner tytularny: Bank BNP Paribas

Sponsor wspierający: Storytel

Partner promocji: Mastercard

Partner: Polargos

Partner barku: Coca Cola

Więcej na www.idedokina.pl

Bądź na bieżąco www.facebook.com/KinoObjazdowe

O zaangażowaniu Banku BNP Paribas w kino można przeczytać tutaj:

https://www.bnpparibas.pl/o-banku/sponsoring/we-love-cinema

Uwaga! Konkurs! Do wygrania bilety!

Redakcja „Nowin Północnych” ma dla swoich czytelników podwójne bilety do kina PNB Paribas w Bartoszycach.

Zasady konkursu są proste:
Na facebookowym profilu „Nowin Północnych” , pod postem o „Kinie BNP Paribas w Bartoszycach” napisz na który film chciałbyś/chciałabyś iść i dlatego.

Redakcja „Nowin Północnych” wybierze dwie najciekawsze odpowiedzi, a ich autorów nagrodzi podwójnymi wejściówkami do kina na wybrany film, które będą one czekać w kasie kina w dzień projekcji.

Na Wasze komentarze czekamy do niedzieli, 23 stycznia, do godz. 18:00. Osoby, które otrzymaja wejściówkę pominformujemy na Na facebookowym profilu „Nowin Północnych”. Bilety będą do odbioru w Bartoszyckim Domu Kultury.

Filmowe hity obejrzeć będzie można w BDK w najbliższy poniedziałek, tj. 24 stycznia br.

Poniżej linki z repertuarem w Bartoszycach oraz do wydarzenia na Faceboooku, gdzie znajdują się szczegółowe informacje:

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości przekazania nagrody. W takim wypadku nagroda przepada.