SĘPOPOL// Bardzo niebezpieczne zdarzenie drogowe. W Wiatrowcu z naczepy wysypała się dłużyca

Kierowca ciężarowej scanii w trakcie wymijania się z innym autem zbyt mocno zjechał na prawe pobocze, stracił panowanie nad autem, które uderzało w przydrożne drzewa. To skutkowało zerwaniem się mocowań przytrzymujących dłużyce (Fot. KPP Bartoszyce)

Do skrajnie niebezpiecznej sytuacji doszło na trasie Wiatrowiec – Witki. Mężczyzna przewożący dłużyce mijając się z innym autem, zjechał zbyt mocno na pobocze. Uderzył w kilka przydrożnych drzew, co skutkowało zerwaniem się mocowań utrzymujących dłużyce na przyczepie, które wysypały się na drogę. Szczęśliwie, poza ogromnym bałaganem i zniszczoną naczepą nikt nie ucierpiał. Kierowca ciężarówki otrzymał mandat karny za nieprawidłowe wymijanie.Na trasie Wiatrowiec – Witki doszło do zdarzenia drogowego. Policjanci ustalili, że kierowca ciężarowej scanii w trakcie wymijania się z innym autem zbyt mocno zjechał na prawe pobocze, stracił panowanie nad autem, które uderzało w przydrożne drzewa. To skutkowało zerwaniem się mocowań przytrzymujących dłużyce. Drewno wysypało się na drogę. O sile, jaka towarzyszyła temu zdarzeniu może świadczyć wyrwana z naczepy jezdna z osi kół.

34-latek kierujący scanią był trzeźwy. Sam w większości usunął drewno z drogi i nie kwestionował swojej winy. Policjanci ukarali go mandatem za nieprawidłowe wymijanie.

Źródło: KPP Bartoszyce

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA: redakcja@nowiny24.net

Nie odnaleziono wydarzeń!