Piotr Baczewski wyróżniony Laurem „Najlepszy z Najlepszych”

Piotr Baczewski został doceniony przez marszałka województwa za działania na rzecz społeczeństwa (Fot. Archiwum)

Już od 19 lat Laurem „Najlepszym z Najlepszych” honoruje się osoby lub instytucje, które wyróżniają się w naszym regionie. 28 kwietnia w Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii w Olsztynie marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin nagrodził za zasługi nominowanych.— Chcę uhonorować ludzi, którzy swoją pracą, talentem, ale również konsekwencją dochodzą do celu, do wymarzonego szczytu swoich działań, profesji, dyscyplin życia. Jesteśmy bardzo dumni, że mamy swoich ambasadorów, wspaniałych przedstawicieli regionu Warmii i Mazur, których poznaje Polska, ale również cała Europa — powiedział w swoim wystąpieniu Gustaw Marek Brzezin.

Wyróżnienia przyznawano w 10 kategoriach. Na scenie stanęło wiele wybitnych osób, zasłużonych w wielu dziedzinach m.in. zdrowie, gospodarka, osobowość, turystyka. Kandydatów do nagradzania nie brakuje, bo Warmia i Mazury to region, który ma mnóstwo do zaoferowania — wiele osób, przedsiębiorstw i instytucji, które osiągają sukcesy na skalę całego kraju, a także i za granicą. Od 2003 roku wręczono już ponad 400 laurów.

Wśród docenionych laurem „Najlepszym z Najlepszych”, znalazł się również szef Centrum Barka z Górowa Iławeckiego. Piotr Baczewski został doceniony przez marszałka województwa za działania na rzecz społeczeństwa.

— Dziękuję za docenienie pracy mojej i całego zespołu. Centrum Barka działa już ponad 15 lat. To wielkie wyróżnienie dla całej kadry, a ja miałem niewątpliwą przyjemność odebrać tę nagrodę — powiedział Prezes Stowarzyszenia „Jesteśmy Razem”.

Gościem artystycznym zwieńczającym galę w filharmonii była Cleo.

Ewa Porydzaj

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA: redakcja@nowiny24.net