Kętrzyn// Zmiana na stanowisku szefa kętrzyńskiego sportu

Krzysztof Krupienik to osoba, której kętrzyńskim sportowcom przedstawiać nie trzeba (Fot. Facebook)

Od 1 sierpnia pełniącym obowiązki dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętrzynie jest Krzysztof Krupienik, który pełnił dotychczas funkcję menadżera sportu w MOSiR. Z kolei były już dyrektor Krzysztof Niemiec, został pracownikiem jednostki odpowiedzialnym za rozwój piłki ręcznej i siatkowej.


— Moim założeniem jest stały rozwój sportów drużynowych, czyli piłki nożnej, siatkówki i piłki ręcznej — mówi Ryszard Niedziółka, burmistrz Kętrzyna. — Piłka nożna pod okiem władz „Granicy Kętrzyn” rozwija się dobrze, chcę więc iść krok dalej. Siatkówka i piłka ręczna muszą mieć ściśle określony plan rozwoju, lepsze wsparcie na poziomie szkół podstawowych na także średnich, aby proces treningowy był koordynowany i przynosił efekty. Chęć do takiego działania wyraził Krzysztof Niemiec, dlatego uznaliśmy obaj, że taka współpraca będzie miała największą korzyść dla miasta — dodaje włodarz.

Krzysztof Krupienik to osoba, której kętrzyńskim sportowcom przedstawiać nie trzeba. Był pierwszym dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętrzynie, zarządzał także jednostką powiatową zajmującą się sportem, był także naczelnikiem Wydziału Oświaty Urzędu Miasta w Kętrzynie.

Biuro Prasowe Urzędu Miasta Kętrzyn

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA: redakcja@nowiny24.net