Stand-up ma termin przydatności? Grzegorz Dolniak ci to powie

Ciekawie zapowiada się kolejny sezon Stand-Up Rycerz. Po wakacjach reszelski cykl rusza „z przytupem”. Pierwszym artystą goszczącym na zamku w Reszlu będzie kolejny komik z tzw. topu – Grzegorz Dolniak.


Komik przyjeżdża do Reszla ze swoim najnowszym programem zatytułowanym „Termin przydatności”. Grzegorz Dolniak z charakterystyczną dla siebie ekspresją opowie o życiu człowieka w wieku chrystusowym, który zdał sobie sprawę, że proces starzenia nie zaczyna się w wieku lat 50, 60 czy 70, a już po 30-tce. „Termin przydatności” to godzina pełna humoru obserwacyjnego okraszonego brawurowymi kreacjami aktorskimi, odrobiną improwizacji i tematami bliskimi każdemu z nas.

Program poprowadzi uwielbiany w Reszlu Maciej Brudzewski. W roli suportu pojawi się Rafał Sumowski – urodzony w stanie wojennym. Jak mówi, występami próbuje chociaż odrobinę ulżyć swoim frustracjom. Przeważnie nieskutecznie. Ogromnym szacunkiem darzy tych nielicznych, wytrwałych i wnikliwych, którzy czytają jego opis, odwdzięczając się za to, pozbawionymi sensu, rozwlekłymi zdaniami wielokrotnie złożonymi, w tym czasie w lesie panował smok.

Pierwsze powakacyjne spotkanie ze stand-upem w Reszlu odbędzie się już w sobotę 21 września. Początek o godz. 20.