Ten zespół jest jak lokomotywa z rockową energią

Minimum nudy, maximum rock’n’rolla to dewiza zespołu Róże Europy. Legenda polskiego rocka wystąpi w mrągowskim klubie Ceglana już 19 października (sobota).

W tym roku popularne że obchodzą swoje – jak to określają – „35 +1-lecie”. Z jubileuszowym koncertem „Róże FM: produkujemy satysfakcję” przyjadą też na Mazury.

Na koncie mają milion sprzedanych płyt, tysiące koncertów w całej Polsce, a także występy w USA, Anglii, Austrii i we Włoszech. Róże Europy oferują muzykę pełną przebojowości, autentyczności, ciekawej warstwy literackiej oraz uniwersalnego wielopokoleniowego przesłania. To jest zawsze lokomotywa szalonej muzyki z rockową energią, która porywa publiczność ze sobą. – Tak jest wszędzie gdzie gramy. Lubimy grać, a publiczność lubi bawić się z nami – mówią muzycy.

Ostatnią płytę zespół wydał 13 grudnia 2013 roku z okazji 30-lecia. Album „Zmartwychwstanie” zawierał same premierowe piosenki. Ale któż z nas nie pamięta przebojów RE, takich jak „Jedwab”, „Wesołych Świąt”, „Stańcie przed lustrami”, „Mamy dla was kamienie”, „Rock’n’rollowcy” czy „Radio młodych bandytów”?

emes