Weź nie pytaj… Jedyny koncert Pawła Domagały w regionie

Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia. Od lat realizuje także swoją druga pasję – śpiewanie. W niedzielę 29 września pojawi się w sali widowiskowej Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie. Koncert rozpocznie się o godz. 19.


W dorobku Pawła Domagały znajduje się wiele ról teatralnych, serialowych, a także filmowych. Nie każdy jednak wie, że drugą największą pasją Pawła jest muzyka. Pisze i wykonuje swoje piosenki od wielu lat, spełniając się w artystycznie również na tym polu.

Jesienią 2016 roku ukazał się długo wyczekiwany debiutancki album artysty pt. „Opowiem Ci o mnie”. Płyta trafiła do serc szerokiego grona odbiorców, osiągając status Platynowej Płyty.  Nowe wydawnictwo ukazało się 16 listopada 2018 roku i nosi tytuł: „1984” – dotąd już dwukrotnie pokryło się platyną!  Na płycie znalazło się 12 premierowych piosenek. Album promuje piosenka „Weź nie pytaj”, która stała się wielkim przebojem, osiągając już ponad 107 mln odtworzeń na YouTube, zyskując także miano Przeboju Roku 2018 RMF FM.

W dniu premiery płyty rozpoczęła się trasa koncertowa „1984 TOUR” promująca to wydawnictwo, która dotychczas objęła już prawie 60 miejsc i przyciągnęła kilkadziesiąt tysięcy fanów.

Podczas kolejnej, czwartej części trasy Paweł zaprezentuje, oprócz znanego i oczekiwanego repertuaru – kilka piosenek ze swojej trzeciej płyty, której premiera zapowiadana jest na 2020 rok.