Tym razem jajecznica „na włamie” odbije mu się czkawką?

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. pixabay.com

Włamywacz, który tydzień wcześniej włamał się do jednego z domków jednorodzinnych na terenie Kętrzyna, przygotował sobie śniadanie i okradł właścicieli – teraz zrobił to ponownie. Czy i tym razem 44-latek zadrwi sobie z wymiaru sprawiedliwości?


Do zdarzenia doszło 18 września. Podobnie jak tydzień wcześniej sprawca wybił szybę w oknie piwnicy i wszedł do jednego z domków jednorodzinnych na terenie miasta. „Żartowniś” zjadł wówczas jajecznicę i żółty ser, a na deser zabrał ze sobą wino, za co usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem, do którego zresztą się przyznał. Tym razem recydywista przygotował sobie jajecznicę z fasolą.

Zatrzymany mężczyzna usłyszał kolejny zarzut kradzieży z włamaniem. Teraz również nie kwestionował swojej winy. W związku z tym prokurator zdecydował o zastosowaniu wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci policyjnego dozoru. Mężczyzna będzie musiał siedem razy w tygodniu stawiać się w Komendzie Powiatowej Policji w Kętrzynie – mówi rzecznik kętrzyńskiej policji.

44-latek za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA: redakcja@nowiny24.net.