Policjant z Mrągowa w czołówce konkursu „Dzielnicowy Roku 2019”

Fot. KWP Olsztyn

W obiektach Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie odbyły się eliminacje wojewódzkie XII Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku 2019” dla dzielnicowych i kierowników rewirów dzielnicowych. W tej pierwszej kategorii trzeci był dzielnicowy z Mrągowa – Wojciech Jędrzejczyk.Jak co roku dzielnicowi wzięli udział w zawodach, by podnieść poziom wiedzy i umiejętności, a tym samym realizowanych zadań. Drugi raz do rywalizacji włączono kierowników rewirów dzielnicowych.

Organizowane zawody są formą doskonalenia zawodowego policjantów pełniących służbę dzielnicowego i kierownika rewiru dzielnicowych. Funkcjonariusze w ten sposób poszerzają swoją wiedzę i doskonalą umiejętności, aby jak najlepiej pomagać i służyć społeczeństwu.

Eliminacje wojewódzkie mają na celu wyłonienie dwóch najlepszych policjantów dzielnicowych i jednego kierownika rewiru dzielnicowych, którzy będą reprezentować nasze województwo w finale ogólnopolskich zawodów Odbędą się one w dniach 22-25 października w Szkole Policji w Katowicach, gdzie zostanie wyłoniony najlepszy dzielnicowy i kierownik rewiru w kraju.

Pierwsze miejsce i tytuł najlepszego dzielnicowego zdobył mł. asp. Grzegorz Licki z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie, drugie miejsce zajął asp. Piotr Soliwoda również z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie. Trzecie miejsce wywalczył Wojciech Jędrzejczyk z Komendy Powiatowej Policji w Mrągowie.

Tytuł najlepszego kierownika dzielnicowego zdobył asp. szt. Tomasz Gawryński z Komendy Powiatowej Policji w Działdowie.

źródło: KWP

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA: redakcja@nowiny24.net.