Tuchola zdobyta! Tancerze z Kętrzyna rozpędzają się po wakacyjnej przerwie [GALERIA]

Fot. archiwum PF/Tygodnik Tucholski

Kętrzyńska reprezentacja najmocniejsza w Tucholi! Nasi tancerze okazali się najlepsi na BREAK A LEG – II Ogólnopolskim Turnieju Breakdance organizowanym przez Tucholski Ośrodek Kultury.


Naszym marzeniem jest mieć tylu znakomitych i wspaniałych tancerzy – tak jak Kętrzyn” – takimi słowami skomentowali naszą grupę organizatorzy imprezy – Tucholski Ośrodek Kultury, podczas ceremonii wręczania nagród. Jednak nie sukces jest najważniejszy a wspaniała zabawa i integracja z tancerzami z innych miast.

Na turnieju spotkaliśmy się z Oskarem Świdrem, który obecnie studiuje we Wrocławiu oraz Patrykiem Masłowskim studentem z Gdańska. Ta dwójka znakomitych tancerzy, wiele lat trenowała wspólnie z nami oraz jeździła po Polsce i Europie. Obecnie studiują w odległych o setki kilometrów miastach, jednak czują silną więź z grupą i każdą wolną chwilę chętnie spędzają z nami –  wspomina Piotr Frąckiewicz, opiekun naszych tancerzy. – To jest największa wartość jakiej nauczyli się przez lata trenowania w Kętrzynie – ekipa jest jak rodzina – na dobre i na złe, na zawsze! Z pewnością spotkamy się wspólnie na wielu podobnych turniejach.

II edycja BREAK A LEG potoczyła się dla kętrzyńskiej ekipy znakomicie. Ciekawa otoczka w formie malowanych graffiti nadała klimat miejscu. Znakomita organizacja i zaangażowanie pracowników ośrodka kultury. Wielu znakomitych tancerzy z Pomorza, Bydgoszczy i Grudziądza z którymi miło było spędzić sobotnie popołudnie. – Na kolejną edycję turnieju zgłaszamy swoja obecność już dziś! –  deklaruje Piotr Frąckiewicz.

pf

Wyniki:
Kategoria dla dzieci 2vs2 do 14 lat:
I miejsce – Myśliwy i Borowik – Kętrzyn
II miejsce – Wika i Soliwoda – Kętrzyn/Olsztyn

Kategoria dla dorosłych 2vs2:
II miejsce – Chorzel i Matyz – Ryn/Bielawa
III miejsce – Lil Drill i Masło – Kętrzyn

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA: redakcja@nowiny24.net