Policjanci poszukują zaginionego Sławomira Pożaryckiego

Źródło: KPP Bartoszyce

Policjanci poszukują zaginionego Sławomira Pożaryckiego. Mężczyzna ma 40 lata i jest mieszkańcem Parkoszewa w gminie Bartoszyce. Sławomir Pożarycki wyszedł z domu w niedzielę 13 września br., około godz. 15:00 i do chwili obecnie nie wrócił do domu. Mężczyzna wziął ze sobą wiaderko i miał pójść na grzyby do pobliskiego lasu. Zaginiony ma ze sobą telefon komórkowy, jednak pomimo wielokrotnych prób nie nawiązano z nim kontaktu.Policjanci poszukują zaginionego Sławomira Pożaryckiego. Mężczyzna ma 40 lata i jest mieszkańcem Parkoszewa w gminie Bartoszyce.  Sławomir Pożarycki wyszedł z domu w niedzielę 13 września br., około godz. 15:00 i do chwili obecnie nie wrócił do domu. Mężczyzna wziął ze sobą wiaderko i miał pójść na grzyby do pobliskiego lasu. Zaginiony ma ze sobą telefon komórkowy, jednak pomimo wielokrotnych prób nie nawiązano z nim kontaktu.

Sławomir Pożarycki ma ok. 175 cm wzrostu.  Mężczyzna ma krótkie blond włosy, szare oczy i jest szczupły. Ubrany był w niebieskie dresowe spodnie i czerwoną kurtkę, miał też czapkę z daszkiem w kolorze „moro” i  sportowe buty.

Osoby, które mają informację o aktualnym miejscu pobytu Sławomira Pożaryckiego proszone są o kontakt z Policją pod nr telefonu 112, lub z Oficerem Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Bartoszycach pod nr telefonu 89 762 82 00.

Źródło: KPP Bartoszyce

 

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA: redakcja@nowiny24.net