Uwaga na drogach! W Kętrzynie dwie „czołówki” w kilkanaście minut

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. materiały policji

Na nic zdają się ostrzeżenia policji, kiedy kierowcy nie zachowują szczególnej ostrożności. W przeddzień 1 listopada w Kętrzynie w przeciągu kilkunastu minut doszło do dwóch zdarzeń drogowych.


Do pierwszego doszło ok. 16.14 (moment zgłoszenia) na ul. Poznańskiej. Kierowca hondy, jadący bez uprawnień zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się z nadjeżdżającym volkswagenem. Jak poinformowała nas rzecznik KPP w Kętrzynie  w zdarzeniu ucierpiała dorosła pasażerka hondy i tróje dzieci w wieku 2, 5 i 16 lat. Kierowca i pasażerka drugiego auta bez obrażeń. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Do drugiego zdarzenia doszło na ul. Reymonta, także w Kętrzynie. Około godz. 16.35 kierujący oplem 62-latek miał wymusić pierwszeństwo na nadjeżdżającym audi. Poszkodowana została 17-letnia pasażerka audi.

Okres Wszystkich Świętych to czas, w którym wiele osób pokonuje setki kilometrów, by odwiedzić cmentarze, gdzie spoczywają ich bliscy. Jest to tym samym czas wzmożonego ruchu na drogach. Dlatego nad bezpieczeństwem uczestników zatłoczonych bardziej niż zwykle ulic czuwa policja. – Apelujemy o szczególną ostrożność – dodaje Anna Baluta z kętrzyńskiej policji

źródło: KPP w Kętrzynie

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA: redakcja@nowiny24.net