Kierowca audi-widmo złapany na kradzieży paliwa

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież paliwa ze stacji benzynowej w Kętrzynie. Mieszkaniec miasta wsiadł w niesprawne auto i z pomocą kolegów dotarł na stację paliw. Po zatankowaniu chciał wypchać auto ze stacji.


W piątkowy wieczór (01.11) na stację paliw w Kętrzynie przyjechał, a raczej „przytoczył się” samochód osobowy marki audi. Za kierownicą siedział 25-latek, a za samochodem dwóch kolegów wspomagających napęd.


Kierujący zatankował auto za kwotę 25 złotych, po czym nie płacąc za paliwo, chciał wypchnąć ze stacji niesprawny pojazd. Pracownicy stacji ujęli sprawcę i natychmiast o całym zdarzeniu powiadomili policję.

Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że kierujący audi z pomocą kolegów przepchał auto z pobliskich garaży na stację paliw. Po zatankowaniu paliwa z jednego z dystrybutorów, zaczął przepychać swoje niesprawne auto w stronę wyjazdu ze stacji – tłumaczy Anna Baluta z kętrzyńskiej policji. – 25-latek zapomniał o najważniejszym, a mianowicie o uregulowaniu należności za zatankowane paliwo. Ponadto okazało się, że w ogóle nie ma prawa jazdy, a pojazd nie posiada badań technicznych oraz obowiązkowego ubezpieczenia OC – dodaje policjantka.

Teraz mieszkaniec Kętrzyna odpowie za kierowanie bez uprawnień. Nie uniknie także odpowiedzialności za kradzież paliwa.

źródło: KPP w Kętrzynie

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA: redakcja@nowiny24.net

Zapis z kamery. fot. materiały policji