Bądź EKO, segreguj odpady – możesz na tym wygrać!

- Przewidujemy 10 edycji konkursu. Każda będzie odbywać się raz w tygodniu, w poniedziałek, począwszy od 2 grudnia. Zwycięzcą będzie osoba, która jako pierwsza poda poprawne odpowiedzi na trzy pytania w komentarzu pod postem konkursowym - informują mrągowscy urzędnicy. Fot. archiwum UMM

W poniedziałek 2 grudnia punktualnie o godzinie 10. startuje konkurs, w którym mieszkańcy Mrągowa mogą wygrać trzykomorowe pojemniki do selektywnej zbiórki odpadów.


Konkurs ma polegać na prawidłowym udzieleniu odpowiedzi na trzy pytania, dotyczące ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie miasta Mrągowo oraz zasad segregacji odpadów.

– Przewidujemy 10 edycji konkursu. Każda będzie odbywać się raz w tygodniu, w poniedziałek, począwszy od 2 grudnia. Zwycięzcą będzie osoba, która jako pierwsza poda poprawne odpowiedzi na trzy pytania w komentarzu pod postem konkursowym – informują mrągowscy urzędnicy.

W konkursie mogą brać udział tylko osoby zameldowane na terenie Mrągowa. Patronat nad konkursem objął burmistrz Stanisław Bułajewski.

źródło: UM Mrągowo

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA: redakcja@nowiny24.net