Mrągowska policja z nowym radiowozem. Było wsparcie samorządów

fot. archiwum policji

Komenda Powiatowa Policji w Mrągowie otrzymała nowy radiowóz. Nieoznakowany hyundai będzie wykorzystywany przez policjantów Wydziału Kryminalnego. Zakup pojazdu został sfinansowany wspólnie przez Urząd Miejskie w Mrągowie i Urząd Gminy w Mrągowie oraz Komendę Główną Policji.


W poniedziałek (09.12) rano na placu Komendy Powiatowej Policji w Mrągowie odbyło się uroczyste przekazanie policjantom nowego radiowozu. To nieoznakowany Hyundai I 30, którego wartość sięga ponad 85 tys. złotych. Samochód zakupiony został w ramach programu „50×50”, co oznacza, że połowa tej kwoty została sfinansowana przez Urząd Miejski w Mrągowie i Urząd Gminy w Mrągowie, a drugą połowę sfinansowała Komenda Główna Policji z „Programu Modernizacji Policji na lata 2017-2020”.

W uroczystym spotkaniu wzięli udział darczyńcy: burmistrz Mrągowa Stanisław Bułajewski i wójt gminy Mrągowo Piotr Piercewicz. Policję reprezentowali komendant mrągowskiej policji insp. Andrzej Skol ze swoim zastępcą mł. insp. Robertem Wierciszewskim oraz mrągowscy funkcjonariusze.

Kluczyki do samochodu odebrał zastępca naczelnika Wydziału Kryminalnego.

źródło: KPP w Mrągowie