Seria niebezpiecznych zdarzeń w regionie na początku weekendu

fot. KPP Bartoszyce

Trudne warunku atmosferyczne panują na drogach Warmii i Mazur. W piątek po południu doszło na naszych drogach do kilku zdarzeń drogowych, w których są poszkodowani.



Przed godz. 18. na drodze krajowej nr 51 w Bartoszycach, na skrzyżowaniu ulic Bema i Sikorskiego kierujący hyundaiem nie ustąpił pierwszeństwa 22-latkowi jadącemu audi. Jedna z czterech osób podróżujących audi ucierpiała. – Za zdarzenie winę ponosi 60-letni kierowca hyundaia – informuje podkom. Łukasz Grabczak z bartoszyckiej policji. Przez dwie godziny w miejscu zdarzenia odbywał się ruch wahadłowy.

Także po południu na krajowej „szesnastce” w okolicach Bagienic gm. Mrągowo doszło do zderzenia samochodu osobowego i ciężarowego. Dwie osoby – pasażerowie osobówki – trafiły do szpitala. Na miejscu trwały czynności, droga była całkowicie zablokowana. Policja kierowała objazdami na Szczytno.

Do kolejnego zdarzenia drogowego doszło na drodze wojewódzkiej DW 591 w okolicy stacji Moya w Kętrzynie. Kierowca audi A4 zatrzymał się, by pomóc kierowcy z popsutej toyoty. Wtedy na tył audi najechało bmw. Kierujący tym pojazdem trafił do szpitala z niewielkimi obrażeniami.

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA: redakcja@nowiny24.net