65-latek najechał na zepsutego matiza. Dwie osoby w szpitalu

Fot. Marek Szymański

Dwie kobiety trafiły do szpitala po zdarzeniu, do którego doszło na trasie Bartoszyce-Kętrzyn. 65–letni mężczyzna kierujący oplem najechał na matiza, który był spychany z drogi przez 62–letnią kobietę. Matiz zepsuł się w czasie jazdy, a kierująca nim kobieta nie włączyła świateł awaryjnych. Sama nie będąc widoczną dla innych kierujących wyszła z auta i próbowała usunąć je z drogi.


W sobotę 1 lutego po godz. 18. w miejscowości Wardomy na drodze wojewódzkiej DW592 doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Policjanci interweniujący w tej sprawie ustalili, że kobiecie wcześniej zepsuło się auto, jednak nie włączyła świateł awaryjnych, wyszła z samochodu i spychała go z drogi. 62 – latka nie miała na odzieży elementów odblaskowych i była niewidoczna dla innych kierujących.


Jadący w tym samym kierunku 65–latek nie zauważył przeszkody i najechał na matiza. W skutek zderzenia 62–latka i pasażerka opla doznały obrażeń ciała i z niegroxnymi obrażeniami trafiły do miejscowego szpitala. 62–latka odpowie za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym – kolizję.

źródło: KPP Bartoszyce

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA: redakcja@nowiny24.net