„Bosa” wycieczka ulicami miasta. Kobieta chciała sprawdzić reakcję ludzi i policji

fot. archiwum policji

Kobieta, która w sobotnie przedpołudnie chodziła boso ulicami Bartoszyc była pijana. Sama przybiegła do komendy i przyznała, że zrobiła sobie pieszą wycieczkę ulicami miasta i chodziła środkiem jezdni. Twierdziła, że zrobiła to po to, aby sprawdzić reakcje ludzi i policji.


W sobotę przed południem pijana 40–latka chodziła boso ulicami Bartoszyc. Mało tego, zatrzymywała samochody na skrzyżowaniu świetlnym na ul. Boh. Warszawy. Świadkowie niecodziennej sytuacji zawiadomili policjantów. Niecodzienne było też to, że zanim policjanci podjęli interwencję, pijana 40–latka przybiegła do komendy i poinformowała, że chodziła boso środkiem miejskich ulic, bo chciała sprawdzić jak będą reagować ludzie i policja.


Kobieta została wylegitymowana, jednak z uwagi na stan upojenia alkoholem, odstąpiono od karania jaj mandatem karnym. Mieszkanka gm. Bartoszyce popełniła wykroczenie – stworzyła zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, za które w postępowaniu przed sądem grozi jej kara grzywny w kwocie do 5 tys. zł.

źródło: KPP Bartoszyce

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA: redakcja@nowiny24.net