Ukradł grzejnik, żeby go wyrzucić. Teraz nie uniknie kary [VIDEO]

Fot. policja/monitoring

W styczniu z toalety znajdującej się na terenie jednego z kętrzyńskich kompleksów handlowych doszło do kradzieży grzejnika elektrycznego. Teraz sprawcę rozpoznał pracownik monitoringu, który natychmiast powiadomił funkcjonariuszy. Mężczyzna usłyszał już zarzut.


Oficer dyżurny kętrzyńskiej komendy otrzymał zgłoszenie od pracownika monitoringu kompleksu handlowego, że na jednej z ulic miasta rozpoznał sprawcę kradzieży, który jakiś czas temu ukradł z toalety grzejnik elektryczny. – Jak ustalili policjanci, mieszkaniec Kętrzyna w styczniu br. z toalety znajdującej się na terenie kompleksu handlowego, zdemontował i ukradł grzejnik elektryczny – mówi Anna Baluta, oficer prasowy kętrzyńskiej policji. – Wartość skradzionego mienia oszacowano na 500 złotych.


Czyn 28-latka zarejestrował monitoring sklepu. Mężczyzna już usłyszał zarzut, do którego się przyznał. Nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć funkcjonariuszom swojego zachowania, mówiąc „ukradłem grzejnik z toalety i go wyrzuciłem”. Teraz mężczyzna za swój czyn odpowie przed sądem, a grozić mu może kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

źródło: KPP Kętrzyn

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA: redakcja@nowiny24.net