Areszt dla napastnika, który w listopadzie „wparował” z bejsbolem do jednego z mieszkań

Zdjęcie ilustracyjne. fot. archiwum policji

O trzech miesiącach aresztu zadecydował kętrzyński sąd wobec 29-letniego mężczyzny, który wtargnął do jednego z mieszkań na terenie miasta. Napastnik przy użyciu kija bejsbolowego, dotkliwie pobił właściciela. Poszkodowany trafił do szpitala z ciężkimi obrażeniami ciała.


Do zdarzenia doszło 11 listopada ub.r. w jednym z mieszkań na terenie Kętrzyna. Jak wynika z ustaleń policjantów 29-latek wtargnął do mieszkania i przy użyciu kija bejsbolowego dotkliwie pobił właściciela. Poszkodowany z ciężkimi obrażeniami ciała trafił do szpitala.


Zebrane przez kętrzyńskich policjantów informacje doprowadziły do zatrzymania 29-letniego mężczyzny. Na podstawie zgromadzonego materiału  dowodowego, kryminalni przedstawili podejrzanemu zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Sąd przychylił się do wniosku policjantów oraz prokuratora i zadecydował, że mężczyzna najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Wkrótce mieszkaniec miasta odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Kętrzyn

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA: redakcja@nowiny24.net