Weterani zagranicznych misji ćwiczą formę na Mazurach

Fot. archiwum WOSZK

Drugie w tym roku zgrupowanie przygotowujące naszą reprezentację do zawodów Invictus Games, rozpoczęło się 24 lutego i potrwa do 8 marca. Trenujących w Mrągowie zawodników odwiedził pierwszy żołnierz RP gen. Rajmund AndrzejczakSzef Sztabu Generalnego WP spotkał się z weteranami poszkodowanymi w misjach zagranicznych przebywającymi na zgrupowaniu treningowym w Wojskowym Ośrodku Szkoleniowo-Kondycyjnym Mrągowo.

W ramach treningu Teamu Invictus Games na 6 marca zaplanowano siatkarski mecz sparingowy z drużyną żołnierzy państw sojuszniczych z Chorwacji, Rumunii i USA, służących w Batalionowej Grupie Bojowej NATO stacjonującej w Bemowie Piskim.

Siatkarzy wspomagali kibice – dowódca 16. Dywizji Zmechanizowanej gen. dyw. Krzysztof Radomski, komendant WOSzK Mrągowo ppłk Wojciech Choiński, uczniowie klasy wojskowej z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mrągowie oraz lotnicy z III turnusu szkoleniowego, żołnierze i pracownicy Ośrodka.

Sam mecz to jednak dominacja polskich sił (pewnie wygrane dwa sety). Poziom wyrównał się dopiero kiedy składy się wymieszały.

źródło: WOSzK Mrągowo

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA: redakcja@nowiny24.net